Powrót

2023/12/04

Świąteczne spotkanie POT PZK, wtorek 12/12/2023 od godziny 18:00 do 19:30


W związku z brakiem zainteresowania spotkaniem opłatkowym POT PZK (do godziny 21:00, 10-12-2023) nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia , potwierdzające obecność kogokolwiek.

Zarząd POT PZK podjął decyzję i rezygnuje z zaproponowanej ponad tydzień temu formy spotkania opłatkowego w GCOP, przekształcając to spotkanie w standardowe comiesięczne spotkanie POT PZK, jeśli ktoś zdecyduje się nas odwiedzić, poczęstujemy kawą lub herbatką i złożymy świąteczne życzenia.

Zarząd POT PZK

--------------------------------------------------------------------------------------

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Rok minął w mgnieniu oka, zatem jak co roku w grudniu serdecznie zapraszamy na świąteczne spotkanie Pomorskiego Oddziału Terenowego PZK w gdyńskim GCOP we wtorek 12 grudnia 2023 roku zaczynamy od godziny 18:00.

W tym roku pieczemy pierniki, pijemy świąteczny poncz (dla nie kierowców wzmacniany), jak zawsze dzielimy się opłatkiem. Dodatkowo w tym roku przynosimy własnoręcznie (oryginalne) przygotowane ozdoby choinkowe, nawiązujące do naszego hobby, każda ozdoba musi posiadać znak nadawcy lub nasłuchowca, który ją przygotował. Ozdoby te zawiesimy na pierwszej w historii naszego oddziału choince oddziałowej, w naszym biurze na Wita Stwosza w Gdańsku.

Dla sprawnej organizacji tego spotkania proszę wszystkich o potwierdzenie swojej obecności. Czekamy na Wasze potwierdzenie i mailowe zgłoszenia do dnia 10 grudnia 2023 do godziny 21:00 na adres biuro@otpzk.gdansk.pl z kopią do mnie sq2rh@poczta.it2.pl

Jeśli ktoś chciałby pochwalić się zdolnościami w zakresie świątecznych kulinariów, jak zawsze bardzo mile jest to widziane.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, naszych młodych nasłuchowców i nadawców też - obowiązuje ubiór nawiązujący do Radosnych Świąt Bożego Narodzenia ;)

Zarząd POT PZK
Świąteczne spotkanie POT PZK, wtorek 12/12/2023 od godziny 18:00 do 19:30


Opublikował: Roman SQ2RH
Share this news: