Powrót

2023/05/09

Zaproszenie na MSK RENIFER 2023


Pomorski, Żuławki, Środkowopomorski, Nadnotecki i Toruński Oddziały Terenowe PZK mają przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów, członków, sympatyków oraz osoby zainteresowane i towarzyszące na Międzyoddziałowe Spotkanie Krótkofalowców (MSK) RENIFER 2023, które odbędzie się w dniach 16-18.06.2023 roku w Człuchowie na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (GOSIR) oznaczonego Camping nr 80.

W programie przewidziane prelekcje tematyczne, pokazy łączności z użyciem fal świetlnych, pokazy szybkiej telegrafii, łączności przez satelitę QO100, giełda, słodki poczęstunek oraz ognisko. Pełny harmonogram spotkania zostanie opublikowany w najbliższym czasie.

Dodatkowo dostępne są kajaki, mini golf, park wodny dla dzieci, park linowy, możliwość wędkowania (po wykupieniu zgody PZW), zaś w pobliżu zamek w Człuchowie i sala tradycji kolejnictwa (dworzec PKP).

GOSIR Człuchów oferuje noclegi wraz z wyżywieniem w bardzo przystępnych cenach (do 100 zł za osobę za 1 dzień). Dostępne są pokoje 3, 4 i 7 osobowe z łazienkami. Noclegi oraz wyżywienie zamawiamy za pośrednictwem GOSIR Człuchów do 30.05.2023r.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie mskrenifer.pl


Serdecznie zapraszamy

Zarząd POT PZK


Zaproszenie na MSK RENIFER 2023


Opublikował: Roman SQ2RH
Share this news: