Powrót

2023/02/06

Zawody Zaślubiny Polski z Morzem edycja 2023 !


Zapraszamy do udziału w zawodach krajowych Zaślubiny Polski z Morzem. Organizatorami tegorocznych zmagań są Sekcja Krótkofalowców „Galeon” SP2YWL przy Miejskim Klubie Sportowym Władysławowo we współpracy z Pomorskim Odziałem Terenowym PZK.

Już w najbliższą niedzielę 12 lutego 2023 roku w godz. od 14:00 do 16:00 czasu UTC (od 15:00 czasu lokalnego) zachęcamy do czynnego udziału wszystkie stacje indywidualne i klubowe. Zawody będą uświetnieniem obchodów Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem z 1920 roku.

Zawody będą rozgrywane w paśmie 80m emisjami CW i SSB, wśród stacji biorących udział w rywalizacji warto wyszukiwać w eterze stacji oraganizatora, które dają do klasyfikacji po 3 punkty oraz stacji z Pomorskiego OT PZK, które dają po 2 punkty.

Czekają nagrody za pierwsze miejsce w każdej z kategorii. Dzięki wsparciu Pomorskiego OT PZK w Gdańsku zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają grawertony. Miasto Władysławowo i miasto Puck ufundowały pakiety gadżetów promocyjnych a klub SP2YWL dokłada firmowy kubeczek na ciepłą herbatkę! Wśród członków Pomorskiego OT PZK biorących czynnie udział w Zawodach zostanie rozlosowana nagroda niespodzianka ufundowana przez Zarząd OT 09. Dyplomy w formie elektronicznej będą dostępne dla każdego uczestnika!

Zawody będą obsługiwane, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzez system elektroniczny LogSP. Dzienniki za zawody należy wgrać w terminie do 3 dni od daty zakończenia.

Szczegóły znajdziecie na www.sp2ywl.pl - http://sp2ywl.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=210:za%C5%9Blubiny-polski-z-morzem-1920-edycja-2023&catid=180&lang=pl&Itemid=559

oraz w LogSP - https://logsp.pzk.org.pl/?page=contest&id=1523

Do usłyszenia w eterze !

Zespół SP2YWL

Zawody Zaślubiny Polski z Morzem edycja 2023 !


Opublikował: Roman SQ2RH
Share this news: